Ciężka jesień

Ciężka jesień
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Spotkania biznesowe w jesieni odbywaja się dużo rzadziej. Dlaczego? Ponieważ dla większości firm własnie ten okres jest najbardziej pracowity. Dlatego też widujemy się rzadziej, choć nasze rozmowy są bardziej intensywne, niż w innych okresach. Niektórzy, szczególnie osoby nie znajdące się na lokalnym biznesie dopytują się dlaczego właśnie jesień jest najbarziej wydajnym okresem. Odpowiedź wydaje się dość prosta. Właśnie w jesieni sprzedawanych jest najwięcej garaży blaszanych, a to właśnie od nich zależy tak wiele.

Szczerze mówiąc sam nie wiem dlaczego popularne w naszym regionie „blaszaki” sprzedają się najlepiej własnie jesienią. Wiem jednak, że wiele firm jest dośc mocno powiązanych własnie z poducentami garaży blaszanych, więc każdy liczy na dodatkoy zysk związany z większą produkcją.

Nie ma więc sensu robić spotkać biznesowych bez producentów garaży i osób z nimi powiżanymi, gdyż byłoby nas na owych rozmowach zdecydowanie mniej. Wiadomo, że podczas tego typu spotkań liczy się dobra zabawa, a taka jest zdecydowanie lepsza w większym gronie. Mam nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy i każdy biznesmen spowrotem spotka się z nami opowiadając z uśmiechem o swoich historiach.

Najnowsze wpisy o gospodarce:

About author

Related Articles