Imprezy tematyczne ratunkiem dla każdej firmy.

Imprezy tematyczne ratunkiem dla każdej firmy.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Często managerowie swoich firm szukają rozrywki dla pracowników. Wyjazdy firmowe, fundowane wakacje – to nie wszystko. Słyszeliście już o czymś takim jak wieczór tematyczny? Wieczór tematyczny, to doskonała okazja dla każdej organizacji. Czym w ogóle jest?

Całe przedsięwzięcie wygląda bardzo prosto. Firma organizująca tego typu akcje, przedstawia swoją ofertę, która jest negocjowana i dostosowywana dokładnie do wymagań klienta (czyli przykładowo Twojej firmy).

Cała zabawa polega na zorganizowaniu wieczoru zabaw, konkurencji, tańca i muzyki, ale wszystko to w jakimś ustalonym wcześniej klimacie.

Dla przykładu może to być wieczór czarownic, na którym dominować będą właśnie klimaty „czarnego” typu, wprost z piekła rodem.

Firma, która zamawia daną imprezę, przyjeżdża na miejsce zabawy i poza drobnymi szczegółami i zarysem planu, do końca nie wie co może się wydarzyć.

Weźmy pod uwagę wcześniejszy pomysł, czyli wieczór czarownic. Sala przyozdobiona na podobieństwo dziewiczego lasu. Wkoło pełno kamieni, drze i mioteł. Wszyscy uczestnicy pomalowani w stylu czarownic, diabłów i innych stworów z najstarszych legend słowiańskich. Do tego wszystkiego konkurencje, które nawiązują bezpośrednio do klimatu i inne wstawki, takie jak kabarety, iluzjoniści i tancerze.

Cała zabawa gwarantuje niezapomnianą noc, pełną niespodzianek i emocji.

Jedną z firm, które udało nam się znaleźć w Polsce południowej, jest firma Kajrox z województwa świętokrzyskiego

Posiadają sale taneczne, altanę grillową, profesjonalne nagłośnienie i wykwalifikowaną kadrę.

Wysłaliśmy tam naszą firmę, by przetestować całą organizację i okazało się, że było naprawdę warto.

Bardzo dobrze wspominamy imprezę w Górach Świętokrzyskich i chyba nigdzie nie byłoby lepszego miejsca na imprezę o czarownicach. Za rok wracamy z powrotem, tym razem weźmiemy scenariusz „Piekło kontra Niebo”.

Scenariusze są bardzo dokładnie przygotowane i cała obsługa zabawy, także profesjonalna w każdym calu. Nie można pominąć ładnych kelnerek, które swoją obecnością zawstydzały nawet najśmielszych pracowników naszej firmy. Warto pojechać i przekonać się samemu.

Najnowsze wpisy o gospodarce:

About author

Related Articles